FotoWare

Innowacyjna platforma do zarządzania zasobami cyfrowymi (DAM), która rewolucjonizuje sposób przechowywania, zarządzania i dzielenia się cyfrowymi aktywami. Od swojego założenia w latach 90., FotoWare przoduje w rozwijaniu rozwiązań DAM dla przedsiębiorstw na całym świecie. Misją firmy jest upraszczanie procesów pracy związanych z cyfrowymi zasobami, umożliwiając organizacjom efektywniejsze wykorzystanie ich kolekcji cyfrowych. Dzięki FotoWare, firmy mogą łatwiej zarządzać fotografiami, wideo, grafikami i dokumentami, oszczędzając czas i zasoby.

partnerzy

Cechy i funkcjonalność:

Z jego pomocą możliwa jest centralizacja wszystkich cyfrowych zasobów w jednym, łatwo dostępnym miejscu, co ułatwia ich wyszukiwanie, organizację i udostępnianie. Dzięki automatyzacji przepływu pracy, takiej jak katalogowanie, tagowanie i przypisywanie metadanych, FotoWare znacząco upraszcza zarządzanie nawet bardzo dużymi kolekcjami cyfrowymi. Oprogramowanie umożliwia również łatwą integrację z innymi systemami i aplikacjami, w tym z popularnymi narzędziami takimi jak Adobe Creative Suite, Microsoft Office oraz systemami CMS, co zapewnia płynne włączenie do istniejących procesów pracy. Ponadto, zaawansowane opcje zarządzania uprawnieniami i zabezpieczeniami gwarantują ochronę przed nieautoryzowanym dostępem, zapewniając, że tylko upoważnione osoby mogą przeglądać, edytować lub dzielić się kluczowymi zasobami.

Zarządzanie zasobami cyfrowymi
Automatyzacja przepływu pracy
Integracje
Bezpieczeństwo i kontrola dostępu

Moduły zintegrowane:

FotoWare Cameleon

to trzy pakiety aplikacji FotoWare odpowiadające potrzebom różnych klientów. Wybierz najodpowiedniejszy dla ciebie zestaw narzędzi i wykorzystaj pełnię możliwości oprogramowania FotoWare. Działaj zgodnie z filozofią „Find, process, share…” — zorganizuj swoje cyfrowe archiwum adekwatnie do potrzeb — wyszukuj, przetwarzaj i udostępniaj zgromadzone pliki z pomocą FotoWare Cameleon.

FotoStation

jest stacją roboczą systemu zarządzania danymi cyfrowymi umożliwiającą edycję zdjęć i ich opisów, pobieranie plików z kart pamięci i urządzeń cyfrowych, tworzenie i zarządzanie archiwami, wysyłanie zdjęć do zdefiniowanych lokalizacji. FotoStation jest programem firmy FotoWare stworzonym dla osób i przedsiębiorstw korzystających z archiwów cyfrowych, takich jak zawodowi fotografowie i fotoedytorzy, agencje fotograficzne i reklamowe, szpitale i firmy ubezpieczeniowe, instytucje rządowe i placówki edukacyjne.

Color Factory

jest uruchamianą na serwerze aplikacją, dzięki której można zautomatyzować obsługę wielu typowych zadań związanych z obróbką i przepływem dużych ilości zdjęć cyfrowych i plików PDF. Zadaniem programu jest realizacja zdefiniowanych procesów przebiegających automatycznie na serwerze, co odciąża użytkowników, stacje robocze i sieć. Producentem Color Factory jest norweska firma FotoWare.

Connect

odpowiada za szybki, automatyczny i niezawodny transfer plików między serwerami w sieciach lokalnych (LAN) i rozległych (WAN) oraz przez Internet. Connect jest jednym z produktów firmy FotoWare, specjalizującej się w systemach zarządzania archiwami cyfrowymi, jest programem realizującym zadania związane z dystrybucją i transferem plików.

FotoWeb

automatycznie udostępnia w sieci dokumenty, grafikę, zdjęcia, pliki audio i wideo oraz umożliwia użytkownikom znalezienie i ściągnięcie potrzebnych plików. Program tworzy miniatury uploadowanych dokumentów, z nich budowana jest dostępna przez przeglądarkę galeria. FotoWeb jest oprogramowaniem stworzonym z myślą o klientach pragnących udostępniać swoje cyfrowe archiwa w celach edukacyjnych, PR lub komercyjnych, wyglądać może np. tak jak strona demonstracyjna lub medioteka FotoWare, producenta systemu.

Index Manager

firmy FotoWare jest usługą katalogową, której zadaniem jest utrzymanie zawsze aktualnego indeksu twojego cyfrowego archiwum. Index Manager wyodrębnia informacje zapisane w formacie tekstowym (z XMP, metadanych IPTC i file info oraz informacje i treść z dokumentów PDF i pakietu Office) i na podstawie tych danych umożliwia szybkie odnalezienie plików odpowiadających nawet najbardziej złożonym kryteriom wyszukiwania.

Współpraca

Zalety nawiązania współpracy z naszą firmą IT

Profesjonalizm

Tworzymy grupę doświadczonych ekspertów w branży IT, którzy posiadają zaawansowaną wiedzę i praktyczne umiejętności. Gwarantujemy podejście eksperckie i efektywne strategie technologiczne.

Stały monitoring

Dzięki ciągłej obserwacji i analizie, jesteśmy w stanie natychmiast identyfikować i reagować na wszelkie anomalie lub potencjalne zagrożenia, zanim staną się one problemem. Nasze działania prewencyjne i szybka reakcja na incydenty minimalizują ryzyko przestojów i zapewniają bezpieczeństwo danych.

Wsparcie techniczne 24/7

Zapewniamy całodobowe wsparcie techniczne, abyś mógł liczyć na naszą pomoc w każdej sytuacji. Nasz zespół jest dostępny o każdej porze, aby zapewnić niezawodność i ciągłość pracy Twoich systemów.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo danych jest fundamentem naszej działalności i priorytetem w każdym aspekcie naszej pracy. Wdrażamy wielowarstwowe strategie zabezpieczeń, które obejmują zaawansowane technologie szyfrowania, regularne kopie zapasowe oraz rygorystyczne procedury zarządzania dostępem.

Innowacyjne rozwiązania

Oferujemy nowoczesne rozwiązania w chmurze, które zapewniają skalowalność, bezpieczeństwo i efektywność operacyjną. Nasze usługi cloudowe są projektowane, aby maksymalizować wydajność przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

Opiekun IT

Twój osobisty opiekun IT będzie nie tylko w stałym kontakcie, odpowiadając na potrzeby i zapytania, ale również dbał o budowanie silnych, długoterminowych relacji. Jego rolą będzie nie tylko zarządzanie i monitorowanie Twoich systemów informatycznych, ale także zapewnienie najwyższego poziomu satysfakcji klienta poprzez proaktywne działania i szybką reakcję na zmieniające się wymagania.

Jak rozpocząć współprace?

Konsultacja

W trakcie wstępnej fazy spotkania przeprowadzimy szczegółową rozmowę konsultacyjną, aby lepiej zrozumieć Twoje oczekiwania, zapoznać się z obecną infrastrukturą oraz zidentyfikować wyzwania, przed którymi stoisz.

Audyt infrastruktury IT

Dokładne przeanalizowanie infrastruktury i głębokie zrozumienie specyficznych wymagań Twojej organizacji pozwoli nam na przedstawienie optymalnych propozycji rozwiązań.

Oferta

W trzecim etapie, bazując na wynikach audytu, przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań, zawierającą wybrane rozwiązania.

Zawarcie umowy

Końcowym krokiem formalizacji naszej współpracy jest zawarcie umowy, określającej szczegóły naszej współpracy oraz zakres usług, które będziemy dla Ciebie realizować.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się już teraz!​

Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, jak możemy wspierać Twój biznes. Z nami infrastruktura IT przestanie być problemem, a stanie się solidnym fundamentem Twojego sukcesu.